Врач ортодонт

Киевский филиал Клуба

Модератор: Vazza

Re: Врач ортодонт

Сообщение Арт » Ср ноя 27, 2013 08:30

написал лс
  • 0

GL+LS+GS=12.8L
Аватара пользователя
Арт
 
Сообщения: 671
Зарегистрирован: Сб янв 17, 2009 23:58
Откуда: КИЕВ
Репутация: 4

Re: Врач ортодонт

Сообщение VIKON » Ср ноя 27, 2013 10:06

Арт писал(а):написал лс


спс ответил
  • 0

vi_kon@bigmir.net м.095-094-86-13

Найбільшою трагедією України є те, що нею керують люди, яким вона абсолютно не потрібна - М.Грушевський(с.) ;)
Аватара пользователя
VIKON
 
Сообщения: 15759
Зарегистрирован: Пт мар 09, 2007 23:11
Откуда: Kiev
Репутация: 71

Re: Врач ортодонт

Сообщение Софія » Ср сен 10, 2014 20:27

Всім вітання! Мене звати Софія. Я давно, ще з мамою ходила лікувалася у старшого лікаря ортодонтна вул. Хімічній (його прзвище не пам'ятаю). Носила довго пластинки, біля 3 років, які часто ламалися, після чого вони мені надоїли і я їх скинула. В результаті полікувалася наважно :-( Коли закінчила вуз, тоді вирішила поставити брекети, щоб порівняти зуби - бо вже були дуже криві. Подруга порадила ортодонта Васильціва Максима Леонідовича, в якого сама лікувалася і була задоволена , як лікарем так і результатом (його номер 0677257205). І дійсно , ми вже давно з нею дружемо - тому я сама бачила , як помінялася її посмішка в значно кращу сторону. Тому і я вирішила звернутися до нього в четверту стоматологічну поліклініку, що на вулиці Симоненка 6а. Прийшла на безкоштовну консультацію, ортодонт мені все розповів і детально розтлумачив. Бесідою залишилась задоволена. Єдиний мінус - порекомендував мені видалити останні восьмі зуби мудрості - бо вони погіршували всю картину лікування. Але я погодилася і тому після видалення чотирьох зубів - я поставила металеві бректи Кенона (якісь модні і дуже перспактивні) . Спочатку зуби боліли 2 дні, але терпимо. Десь раз на місяць ходила на підкручування і заміну дротів. (добре що це все безкоштовно було). Проносила бректи 1рік і 2 місяці - все стало на місце і порівнявся прикус. Зразу після знятих брекетів мені Максим леоніович поставив прозорі капи, щоб зафіксувати прикус. Я їх носила ще 9 місяців - потім скинула і все класно з моїми зубами . ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі лікарю за мою нову привабливу посмішку. (до речі знайшла собі нового чоловіка і ми будем брати шлюб, він був зачарований моєю прекрасною усмішкою.) Ось така моя щослива історія ортодонтичног олікування. :-)
  • 0

Софія
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Ср сен 10, 2014 20:22
Репутация: 0

Пред.

Вернуться в Киев

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2